Ubytování Stropešín

 

Ceník:

členové

  • členové MRS Třebíč, rodinný příslušník - 200 Kč osoba /den
  • dítě do 10 let zdarma
  • dítě od 10 – 15 let – 80 Kč/den

cizí

  • 300 Kč osoba / den
  • dítě do 10 let zdarma
  • dítě od 10 – 15 let  – 150 Kč/den

V případě zájmu volejte kancelář v Třebíči tel: 568 850 456 nebo 727 903 764  p. Pilařovou, PO – PÁ   8  –  12 hodin, nebo email sekretariat@rybaritrebic.cz.

 

Jedná se o dvě zděné chaty spojené garáží, každá s chat disponuje 6 lůžky na Dalešické přehradě. Provoz na chatách je od dubna do října.

V chatách je k dispozici, sporák a lednice na propan-butan, elektrický proud na solární panel, kuchyňka vybavená základními potřebami pro vaření a stolování.

Lůžkoviny včetně přikrývek si zajišťuje každý sám.  Pro obě chaty je společné suché WC. Je   zde i udírna a venkovní ohniště.

Parkovat je možné na vyznačeném místě u chaty, dle vydaných parkovacích karet s číslem vozidla, které obdržíte s potvrzením o zaplacení ubytování. V rámci pobytu lze využít naši loďku.

Můžete se zde věnovat rybolovu, turistice, cykloturistice   a vodním sportům!

V okolí se nachází zámek v Náměšťi nad Oslavou, rozhledna Babylon v Kramolíně , Hadcova step u Mohelna!

V kempu na Hartvíkovické pláži probíhají různé kulturní akce – koncerty country skupin, diskotéky, soutěžní večery.

V měsících červenec a srpen probíhá ubytování týdenní,

  • příjezd vždy v sobotu od 11 – 12 hodin.
  • odjezd vždy v sobotu od 10  – 11 hodin

V ostatních měsících je umožněn nástup dle domluvy.

Za půjčení chat je stanovena kauce 500 Kč, která v případě porušení domovního řádu, propadne MRS Třebíč.

 

Nástup je možný vždy po uhrazení celkové částky za pobyt. K žádosti je nutné zaslat na email seznam ubytovaných včetně roku narození. Pobyt je možné uhradit pouze bezhotovostně na účet organizace dle vystavené faktury (nejméně měsíc před termínem nástupu).

Při nástupu je nutné prokázat se správci dokladem o zaplacení pobytu. V rámci ceny za pobyt lze využívat i loďku MO MRS Třebíč

V chatě jsou dvě místnosti v podkroví – malá ložnice 5 postelí, velká ložnice 10 postelí, v přízemí je malá kuchyňka a obývací pokoj – možno připravit na další ložnici s 5 skládacími postelemi ( jsou to lamelová lůžka s matrací). Ve sklepě je další úprava pro spaní 5 lidí. Dále je ve sklepě spižírna. Garáž slouží v případě ryb. soustředění jako jídelna – jsou zde jídelní stoly a židle, dva sporáky na PB, výdejní stoly a veškeré nádobí včetně příborů a lednice na PB.

Pitnou vodu je nutné vozit – nádrž na pitnou vodu cca 400 l je k dispozici ( vlek je nutno si zajistit). Dále je zde nádrž na užitkovou vodu, 3 x mobilní sprchy, mobilní umývárna a 3x suché WC. Vedle chaty je posezení s ohništěm a je možno využít udírnu u chaty správce. Osvětlení je řešeno 12V rozvodem z baterií dobíjených solárními panely. Obědy je možno objednat v ZD Studenec nebo ZD Hrotovice (cca 8 km), kde zapůjčí i várnice a je zde možné nabrat pitnou vodu (cena oběda se pohybuje v částce okolo 70 Kč – dle rozpisu ). Koupání je možné z pláže asi 50m od chaty.

K dispozici jsou i fotografie dna lovných míst s popisem, pořízené za nízkého stavu vody a popis míst, kde je možné rybařit.

 

 

Fotogalerie

Fotogalerie

Home
Kontakty

Moravský rybářský svaz, z.s. pobočný spolek Třebíč

Adresa: Poušov 966, 674 01 Třebíč
IČO: 005 57 307

Telefon: 568 850 456
Email: sekretariat@rybaritrebic.cz

Prodejní místo povolenek:
Kancelář MRS, z. s., pobočný spolek Třebíč,
Poušov 966,
674 01 Třebíč